+38 050 297 25 28
+38 097 378 41 10
+38 093 806 03 35
430 287 837
Режим работы:
Пн-Пт с 9:00 до 17:00
Валюта:1   2   3   4   5   6    ...   10   след >>


626грн.

5900 об/мин, 8 MB, SATA II, Refurbished(восстановленный)

Емкость, достаточная для записи не менее 500 часов любимых фильмов, а также рекордно низкие показатели уровня энергопотребления и высокая устойчивость к вибрации характеризуют жесткие диски Seagate Pipeline HD как идеальное решение для потокового видео с минимальным энергопотреблением. Соответствие требованиям мультимедийных технологий к надежности и эффективности использования энергии. Жесткие диски Pipeline HD отличаются самым низким в отрасли энергопотреблением, низкой рабочей температурой и наименьшей в отрасли годовой интенсивностью отказов.

844грн.

5700 об/мин, 8 MB, SATA II, Refurbished(восстановленный)
Жорсткий диск Travelstar 5K1000 з низьким споживанням енергії і малим рівнем шуму відмінно підійде для домашнього та офісного використання.Він володіє винятковим поєднанням високої продуктивності і низького енергоспоживання. А інноваційна технологія CoolSpin дозволяє економити до 25% більше електроенергії. Швидкість обертання шпинделя становить 5700 оборотів в хвилину.Travelstar 5K1000 має функцію шифрування даних користувача при записі.Накопичувач призначений для використання в ноутбуках, настільних ПК, ігрових консолях, блейд-серверах, мережевих маршрутизаторів і системах відеоспостереження.Основные характеристики Производитель: Hitachi HGST Інше: Refurbished(вІдновлений) Інтерфейс: ...

1 230грн.

7200 об/мин, 32 MB, SATA III, Mars

Накопитель HDD 500GB TOSHIBA (DT01ACA050 )

Особенности продукта:
Емкость: 500 ГБ
Частота вращения: 7 200 об/мин
Интерфейс SATA со скоростью передачи данных 6 Гбит/c
Отсутствие в составе галогенов и высокая энергоэффективность


1 250грн.

7200 об/мин, 64 MB, SATA III, P300

Жорсткий диск 3.5" 500Gb TOSHIBA (HDWD105UZSVA) - це надійний жорсткий диск, який призначений для застосування у складі звичайних домашніх комп'ютерів і офісних ПК. Інтерфейс SATA III робить обмін файлами максимально швидким і зручним, що можна помітити навіть без тривалого щоденного використання HDD.

Для додаткового покращення швидкодії жорсткий диск Toshiba P300 має 64 МБ буферної пам'яті. А його невеликі розміри при форм-факторі в 3.5 дюйма дозволять використовувати вінчестер в більшості сучасних корпусів, абсолютно не заморочуючись з додатковими деталями установки або налаштування.


1 270грн.

7200 об/мин, 32 MB, SATA III

Диски серії BarraCuda від Seagate — лідери ринку накопичувачів для настільних і портативних ПК по місткості. В їх асортименті представлені моделі різної місткості (до 10 ТБ включно), так що кожен клієнт зможе вибрати накопичувач BarraCuda собі по кишені. Представлена тут модель ємністю 500 ГБ, відрізняється швидкістю обертання шпинделя 7200 об/хв, що забезпечує високу продуктивність, блискавичне завантаження ігор і підтримку високих робочих навантажень.  Безумовна надійність дисків BarraCuda з більш ніж 20-річною історією бренду, ємкі моделі на будь-який бюджет і технологія багаторівневого кешування Multi-Tier забезпечують універсальність цих високопродуктивних накопичувачів.

Всі жорсткі диски сімейства BarraCuda використовують технологію багаторівневого кешування (MTC). Технологія MTC піднімає ПК на нові рівні продуктивності і дозволяє набагато швидше завантажувати додатки та файли. Завдяки оптимальному використанню флеш-пам'яті NAND, пам'яті DRAM і кешування диски BarraCuda швидше виконують читання та запис за рахунок оптимізації потоку даних.


1 330грн.

7200 об/мин, 32 MB, SATA III, Mars
Накопитель HDD 1000GB TOSHIBA (DT01ACA100) Особенности продукта:Емкость: 1000 ГБЧастота вращения: 7 200 об/минВозможность коммерческого и некоммерческого использованияИнтерфейс SATA со скоростью передачи данных 6 Гбит/cОтсутствие в составе галогенов и высокая энергоэффективностьХарактеристикаЗначение Основные характеристикиПроизводитель...

1 365грн.

5900 об/мин, 64 MB, SATA

Переваги 3,5-дюймових жорстких дисків BarraCuda
Безумовна надійність дисків BarraCuda з більш ніж 20-річною історією бренду, ємнісні моделі на будь-який бюджет і технологія Multi-Tier Caching Technology™ забезпечують універсальність цих високопродуктивних накопичувачів.

Технологія багаторівневого кешування
Всі жорсткі диски сімейства BarraCuda використовують технологію багаторівневого кешування (MTC). Технологія MTC піднімає ПК на нові рівні продуктивності і дозволяє набагато швидше завантажувати додатки та файли. Завдяки оптимальному використанню флеш-пам'яті NAND, пам'яті DRAM і кешування диски BarraCuda швидше виконують читання та запис за рахунок оптимізації потоку даних.


1 380грн.

7200 об/мин, 64 MB, SATA III, Caviar Blue

HDD 1000GB WD (WD10EZEX) — это накопитель, созданный в соответствии с известными стандартами качества компании Western Digital, он имеет большой ассортимент функций, которые способствуют повышению производительности.


1 380грн.

5400 об/мин, 64 MB, SATA III, WD Blue

Жесткий диск 3.5" 1TB Western Digital (WD10EZRZ) -  накопители WD Blue, соответствующие самым высоким требованиям WD в части качества и надежности, обладают вполне достаточной функциональностью и емкостью для решения повседневных задач в системах начального уровня. Модели WD Blue разработаны и произведены по технологии знаменитых оригинальных накопителей WD для настольных и мобильных компьютеров.Жесткий диск 3.5" 1TB Western Digital (WD10EZRZ)— яркий пример того, какими должны быть накопители для повседневных задач. Вот уже шесть поколений их быстродействие неуклонно растет, а качество и надежность остаются традиционно высокими. Прежде чем выпустить в производство любое новое изделие, компания Western Digital тщательно проверяет сохранность его функциональных характеристик в своей тестовой лаборатории. Это тестирование позволяет убедиться в том, что наши изделия соответствуют самым высоким нормам качества и надежности продукции. Также у компании имеется обширная база знаний, насчитывающая более 1000 статей, и библиотека полезных программ. 


1 530грн.

CoolSpin, 32 MB, SATA III, Refurbished(восстановленный)


1 530грн.

CoolSpin, 32 MB, SATA III, Refurbished(восстановленный)


1 580грн.

5900 об/мин, 64 MB, SATA III, SkyHawk

SkyHawk — це безпечно

- Підтримка запису з 64 камер упродовж 90% часу
- До 10 ТБ або більше 2000 1 годин HD-відео
- Ліміт робочого навантаження 180 ТБ в рік (втричі більше, ніж у звичайних дисків для настільних ПК) і обмежена трирічна гарантія
- Міцна конструкція розрахована на роботу з мережевими відеореєстраторами у багатодискових середовищах
- План відновлення даних Rescue (купується окремо) забезпечує додатковий захист інформації


1 635грн.

IntelliPower, 64 MB, SATA III, Refurbished(восстановленный)

Уменьшенное энергопотребление
Благодаря применению разработанных ею технологий IntelliSeek, IntelliPark и IntelliPower компании WD удалось снизить энергопотребление на 40% или менее по сравнению с изделиями других производителей.

Низкая температура и бесшумность
Применение технологии WD GreenPower Technology позволяет снизить рабочую температуру, что дает возможность создавать более надежные и практически бесшумные ПК и внешние накопители.


1 660грн.

5400 об/мин, 64 MB, SATA III, WD Purple

Накопичувачі WD Purple призначені для цілодобової роботи при підвищених температурах в системах безпеки і спостереження. Вони забезпечують надійну та якісну запис і відтворення відео завжди, коли це необхідно.Пристрої DVRНакопичувачі WD Purple для відеоспостереження створені для цілодобової роботи в системах безпеки з камерами високої чіткості.Лінійка накопичувачів WD Purple містить жорсткі диски для будь-яких систем спостереження, так як вони можуть працювати в системах як з цифровими мережевими, так і з аналоговими відеореєстраторами.Технологія AllFrameВ жорстких дисках WD Purple для систем спостереження застосовується технологія AllFrame, що працює з набором команд обробки потокових даних протоколу АТА з метою зменшити втрати кадрів, поліпшити ві...


1 795грн.

5900 об/мин, 64 MB, SATA III

Накопичувачі IronWolf підтримують технологію AgileArray, що забезпечує максимально ефективну роботу в NAS завдяки балансуванню диска, оптимізації для RAID-масивів і економії електроенергії.

- Балансування у двох площинах і датчик обертальної вібрації, знижують рівень вібрації в корпусах NAS з кількома відсіками, гарантуючи стабільну продуктивність і надійність
- Оптимізація для RAID-масивів підвищує цілісність даних, продуктивність і надійність системи завдяки функції відновлення після помилок
- Технологія економії електроенергії дозволяє витрачати її максимально ефективно


1 820грн.

5900 об/мин, 64 MB, SATA III

Жесткий диск 3.5" 2TB i.norys (INO-IHDD2000S3-D1-5964)  обладает накопителем с объемом – 2 ТБ, чего хватит для хранения множества игр, фильмов и прочего контента. Однако самого объема мало, если плохо реализована скорость передачи данных. Этого нельзя сказать о данной модели винчестера, ведь здесь скорость вращения шпинделя больше среднего значения - 5900 об/мин.


1 940грн.

7200 об/мин, 64 MB, SATA III, Mars

Жесткие диски TOSHIBA (DT01ACA200) Mars оптимизированы для использования в энергоэффективных настольных компьютерах, предназначенных для некоммерческих и коммерческих целей.


1 980грн.

IntelliPower, 64 MB, SATA III, Caviar Red
Накопитель HDD 1000GB WD (WD10EFRX)В мире нет другого накопителя, который был бы создан для систем NAS для дома и небольшого офиса.Благодаря применению нашей уникальной технологии NASware™ накопители WD Red прекрасно себя чувствуют в непростых условиях небольших NAS.ХарактеристикаЗначение Основные характеристикиПроизводитель...

2 065грн.

7200 об/мин, 64 MB, SATA III, Caviar Black
HDD 500GB WD (WD5003AZEX) Накопители WD Caviar Black имеют интерфейс SATA или PATA, объем кэш-памяти от 8 до 32 МБ и полный спектр функций, способствующих повышению быстродействия. Выберите модель с нужными вам характеристиками из семейства накопителей WD Caviar Black, созданных в соответствии с самыми строгими нормами качества и надежности.Основные характеристики Производитель: Western Digital Гарантия, мес: 60 Интерфейс: SATA III Линейка (Серия): Caviar Black Объем: 500 GB Размер буфера: 64 MB Скорость вращения шпинделя: 7200 об/мин...

2 075грн.

7200 об/мин, 64 MB, SATA III
Жорсткий диск Toshiba P300 розроблявся спеціально для використання в настільних ПК. Для ноутбука такий HDD підійде погано, зате власникам стаціонарних машин відмінно послужить, адже 2-терабайтного Toshiba P300 цілком вистачить для зберігання навіть величезних мультимедійних колекцій. Під стать обсягу і швидкість комплектуючого. Шпиндель, що робить в хвилину 7200 оборотів гарантує швидкодію носія. Незважаючи на швидкість, диск видає не так вже багато шуму в режимі простою цей показник дорівнює 27 дБ. При цьому при роботі шум зростає всього на одну одиницю, до 28 дБ, що не може не радувати. Носій оснащений інтерфейсом SATA третього покоління, що дозволяє йому обробляти дані зі швидкістю, що досягає 6 Гбіт/з – вражаючий показник, недосяжний в попередніх версіях SATA. Ємний (64 MB...

1   2   3   4   5   6    ...   10   след >>