sale@soner.com.ua
Режим работы:
Пн-Пт с 9:00 до 17:00
Валюта:


Шановні покупці у зв'язку з військовим станом в Україні сайт тимчасово не працює :-(
Просимо звернути увагу, що ціни та наявність товарів на сайті не актуальні!!!
Наразі, замовлення зроблені на сайті - не обробляються.
. Дякуємо за розуміння.


 
Нет на складеЗа допомогою сучасних технологій вдалося створити якісні і недорогі окуляри віртуальної реальності VR SHINECON. Занурення в 3D світ тепер доступно кожному!Встановіть спеціальний додаток на свій смартфон і помісти його в шолом VR SHINECON, далі потрібно налаштувати його під себе, використовуючи управління лінзами. Все готово до використання!Конструкція VR SHINECONЗручна і м'яка підкладка для особи зробить перегляд контенту більш комфортним і довготривалим. а спеціальні отвори в корпусі шолома захистять смартфон від перегріву.Слот для смартфона розрахований на пристрої з діагоналлю 4.7-6.0 дюймів.У VR SHINECON встановлені спеціальні рухомі лінзи 42 мм, що регулюються.Переваги VR SHINECONG03D:висока якість виготовлення з хорошою...

 
Нет на складе


Очки VR BOX делают мир виртуальной реальности доступным каждому.
Достаточно скачать и установить на телефон одно из приложений из Google Play или Apple store с ключевыми словами 3D VR 360. Зафиксируйте Ваш смартфон в специальном слоте, запустите приложение, вставьте картридж с телефоном в шлем наслаждаться увлекательными приключениями в новом виртуальном мире.

Вы можете кататься на американских горках, путешествовать по разным странам и интересным местам, играть в игры, а так же смотреть адаптированные видео ролики на YouTube. Кроме того, есть уйма приложений который могут адаптировать Ваши собственные фото и видео в формат 3Д.


 
Нет на складеЗа допомогою сучасних технологій вдалося створити якісні і недорогі окуляри віртуальної реальності VR SHINECON. Занурення в 3D світ тепер доступно кожному!Встановіть спеціальний додаток на свій смартфон і помісти його в шолом VR SHINECON, далі потрібно налаштувати його під себе, використовуючи управління лінзами. Все готово до використання!Конструкція VR SHINECONЗручна і м'яка підкладка для особи зробить перегляд контенту більш комфортним і довготривалим. а спеціальні отвори в корпусі шолома захистять смартфон від перегріву.Слот для смартфона розрахований на пристрої з діагоналлю 3,5-5.7 дюймів.У VR SHINECON встановлені спеціальні рухомі лінзи 42 мм, що регулюються.Переваги VR SHINECON G01P:висока якість виготовлення з хорошо...

 
Нет на складеЗа допомогою сучасних технологій вдалося створити якісні і недорогі окуляри віртуальної реальності VR SHINECON. Занурення в 3D світ тепер доступно кожному!Встановіть спеціальний додаток на свій смартфон і помісти його в шолом VR SHINECON, далі потрібно налаштувати його під себе, використовуючи управління лінзами. Все готово до використання!Конструкція VR SHINECONЗручна і м'яка підкладка для особи зробить перегляд контенту більш комфортним і довготривалим. а спеціальні отвори в корпусі шолома захистять смартфон від перегріву.Слот для смартфона розрахований на пристрої з діагоналлю 4.7-6.0 дюймів.У VR SHINECON встановлені спеціальні рухомі лінзи 42 мм, що регулюються.Переваги VR SHINECONG04:висока якість виготовлення з хорошою ...

 
Нет на складеОкуляри віртуальної реальності Samsung Gear VR3 (SM-R323) надані зарекомендувавшою себе компанією, забезпечують новий більш захоплюючий і яскравий перегляд відео. Компанія порадує цінителів віртуального світу, подарувавши їм частинку іншої реальності. Модель характеризується високою якістю і відмінними функціональними показниками, які забезпечують комфортне використання.Окуляри віртуальної реальності Samsung Gear VR3 оснащені більшими лінзами, які значно збільшують кут огляду. Модель оснащена портом USB Type-C, який дозволяє за допомогою перехідника підключати інші флагмани. Модель оснащена більш довгими і зручними ременями з якісного м'якого матеріалу, який забезпечує максимальний комфорт своєму власникові. Ви зможете зануритися у віртуальний світ, завантаживши попере...

 
Нет на складе


Виртуальная реальность

Очки виртуальной реальности Samsung Gear VR2 CE (SM-R322) не останутся без внимания тех, кто любит погружаться в виртуальный мир. Они станут неотъемлемой частью жизни фаворитов игр и при этом будут приносить только удовольствие. Вам не захочется ни на секунду с ними расставаться, когда вы узнаете, что Samsung Gear VR2 легко совместимы со смартфонами Galaxy.

Удобное управление

Очки виртуальной реальности Samsung Gear VR2 CE имеют обновлённый интерфейс и намного легче предыдущей модели, также они приобрели увеличенную в размере сенсорную панель, что сделает работу более удобной. С ними вы сможете легко выбрать приложение, и с комфортом погрузится в этот увлекающий виртуальный мир.


 
Нет на складе


Представляем Вашему вниманию гаджет который позволит ощутить виртуальную реальность! Благодаря эргономичному дизайну очков Gear VR 2 это стало возможным. Очки VR 2 оснащены мягкими и гибкими подушечками, что обеспечивает идеальный комфорт. Оптимальные возможности для увлекательного просмотра. Теперь каждый может с легкостью погрузиться в виртуальную реальность. Благодаря огромному экрану очки Gear VR 2 позволяют ощутить мир за пределами обычного периферического зрения. Эксклюзивные фильмы и игры, которые всегда вас будут радовать. Получайте удовольствие от каждого мгновения с очками Gear VR 2, как будто находитесь в кинотеатре. Почувствуйте, что такое навигация в виртуальном мире.


 
Нет на складе


Загляните в будущее
5,7-дюймовый OLED-экран
Трехмерное гиперреалистичное окружение оживает перед вашими глазами благодаря пользовательскому OLED-экрану.

Обзор на 360 градусов
Эффект погружения на PS VR с обзором на 360 градусов позволит вам стать частью живого мира с бесшовным полем обзора.

Аудиопогружение
Откройте для себя новое измерение звука с ультрасовременным объемным звучанием, которое позволит точно устанавливать направление и расстояние до звука сверху, снизу и вокруг.